Aksesuarlar

Orijinal

ANR Design Kydex Kılıf

Özel tasarım kılıflar Kydex malzemeden imaldir. İç kılıf modelidir. Pantolon içi gizli taşımaya uygundur. Rahat, emniyetli ve gizli taşımaya uygun iç taşıma kılıfları her bir model için ABD’de Kydex teknolojisi ile özel olarak elde imal edilmiştir.

Sig ANR Design Kılıflar elite sınıf taşıma kılıfı olup, istenirse kemer baskı pençesi ile temin edilir. Söz konusu pençe kılıfı dışa doğru iterek kullanıcının aktif hareketini kısıtlamasına engel olur.

Kydex teknolojisi deri veya polimer kılıf teknolojilerine geride bırakan özellikle ABD’de en çok tercih edilen malzemedir.

Siyah ve TAN renkli mevcuttur.

Orijinal

ANR Design Kydex Şarjör Kılıfı

Özel tasarım şarjör kılıfları yine Kydex malzemeden imaldir. Pantolon içi gizli taşımaya uygundur. Son derece kompakt tasarımı ile en kolay taşıma kılıfıdır. Bel bağlantı klipsi ile bel iç yüzeyinde kolayca taşınır.

Orijinal

9mm Tabanca Şarjörleri

SIG SAUER P229, P226 ve P320 modeli 9mm kalibre tabanca modelleri için 15 ve 17 mermi kapasiteli orijinal şarjörler.

Orijinal

Taktik Tabanca Feneri

Orijinal Sig SAUER üretimidir. Piyasada mümkün olan en gelişmiş silah ray monteli taktik tabanca feneridir. Programlanabilir 100/200/300 lümen ışık gücü. Anlık ve kesintisiz çalışma modu mevcuttur. En son teknoloji olan, maksimum parlaklık ve minimum enerji tüketimine sahip CREED LED’de haizdir. IPX-7 standartlarında 1 metreye kadar su geçirmezlik özelliği vardır.

Sig modelleri namlu altı raylarına kolayca monte edilebilir.

Orijinal

Saklama Çantaları

Ön yüzeyinde Sig SAUER arması ile yüksek deniye korduradan imaldir. Siyah ve Haki renkleri mevcuttur. İç yüzeyi koruyucu malzeme ile kaplı olup silahını dış ortam koşullarından ve darbelerden korur. Evde, arabada, iş yerinde güvenle muhafaza için idealdir. Saklama ve taşıma için kompakt bir yapıya sahiptir.

Orijinal

Taşıma Çantaları

Ön yüzeyinde dokuma Sig SAUER arması yüksek deniye korduradan imaldir. Siyah renktedir. İç yüzeyi koruyucu malzeme ile kaplı olup silahını dış ortam koşullarından ve darbelerden korur. Ayıra çoklu şarjör taşımaya imkan sağlayan elastik şarjör tutucuları mevcuttur. Ayrıca iç yüzeyinde silahınızı güvenle muhafaza edebilmeniz için fermuarlı tabanca muhafaza haznesi mevcuttur. Çanta formunda taşıma kulpları sayesinde elinizde rahatlıkla taşıyabilir veya evde, arabada, iş yerinde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Saklama ve taşıma için kompakt bir yapıya sahiptir.

Orijinal

Omuz ve Müsabaka Çantaları

Ön yüzeyinde Sig SAUER arması ile yüksek deniye korduradan imaldir. Siyah ve Haki renkleri mevcuttur. Sağ/Sol omuz taşıma amaçlı, birçok muhafaza gözüne sahip,çok sayıda malzemeyi muhafaza ederken bir o kadar da küçük bir yapıya sahiptir. Bir çok gözü sayesinde çok amaçlı olarak kullanılabilen son derece pratik ve estetik bir üründür.

YENİ ÜRÜNLER

Dünya genelinde birçok sivil ve resmi kullanıcının hayranlık duyduğu efsane silah üreticisi Sig SAUER sektöre yön vermeye devam ediyor.
Yeni nesil 9mm otomatik tabanca MPX, Push Rod sistemine sahip yarı otomatik keskin nişancı tüfeği Sig716 DMR ve Push Rod sistemine sahip Sig516 modelleri için tıklayın