Firmamız Sig SAUER Inc. ( Amerika) ve Sig SAUER GmbH (Almanya)’nın Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Sig SAUER merkezi New Hampshire,Exeter Amerika’da bulunan, 600’ü aşkın çalışanı ile ISO 9001 sertifikası altında faaliyet yürüten bir fima olup ABD, Almanya ve İsviçre’de üretim tesisleri bulunan 250 yılı aşkın tecrübesiyle Dünya çapında silah endüstrisine yön veren en köklü firmadır. Sig SAUER günümüzde en eski silah üreticilerinin mirasını taşımaktadır (J. P. Sauer ve Sohn 1751’de kuruldu; SIG ise 1853 yılında kurulmuştur).

Tüm dünyaya mal olmuş kalitesi, güvenilirliği ve estetiği ile dünya genelinde en elit kullanıcıların tercihi olmak ile birlikte ABD’de neredeyse her 3 resmi güvenlik personelinden birinin  tercih ettiği markadır. Sig SAUER firması AR-GE için ayrımış olduğu yatırım bütçesi ve 60’ı aşan mühendis takımı ile her geçen gün sektöre yön vermeye devam etmektedir. Şirket global destek ve çalışma ağı, satış öncesi ve sonrası resmi destek hizmetleri,kayaslanmaz üretim teknolojisi ve kalitesi, yıllar içerisinde haklı gerekçeler ile kazanılmış marka güveni ve eşsiz tasarımları ile dünya genelinde Asker, Polise ve Sivil piyasanın hakimi olmuştur. Sig SAUER zengin tarihi geçmişi, sektördeki teknoloji liderliği ve yenilikçi tasarımları ile ülkemizde de en çok tercih edilem marka halide gelmiştir.

Sig SAUER Academy ayrıca ABD Exeter’deki yerleşik 140 dönüm alan üzerinde kurulu 20’nin üzerinde atış poligonu ile profesyonel eğitimciler eşliğinde özel eğitimler de vermektedir. Sig SAUER ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen www.sigsauer.com adresini ziyaret edin.

YENİ ÜRÜNLER

Dünya genelinde birçok sivil ve resmi kullanıcının hayranlık duyduğu efsane silah üreticisi Sig SAUER sektöre yön vermeye devam ediyor.
Yeni nesil 9mm otomatik tabanca MPX, Push Rod sistemine sahip yarı otomatik keskin nişancı tüfeği Sig716 DMR ve Push Rod sistemine sahip Sig516 modelleri için tıklayın