SIG SAUER TÜFEKLER

Söz konusu tehdit unsuru her ne olursa olsun, her türlü koşulda, taviz vermeden işlevini yerine getiren ve SIG SAUER ayrıcalığı ile üretilen yeni nesil tüfekler beklentilerin ötesinde silah teknolojisine yeni bir boyut getirmiştir. Söz konusu olan kesin atış, güven ve performans olduğunda SIG SAUER tüfekleri kıyaslanamaz bir performans sağlar.

MPX

SIG SAUER TABANCALAR

Dünya genelinde bir askeri birimin, özel operasyon timinin yada elit bir güvenlik gücünün, sağlam, güvenilir ve efektif bir silaha ihtiyaca olduğunda akla ilk gelen ve bir çok birim güvendiği silah SIG SAUER tabancalarıdır. SIG SAUER tabancaları dünyada bilinen en zorlu testleri zorlanmadan aşabilecek ve hatta üzerine çıkabilecek sağlamlıkta tasarlanmakta ve üretilmektedir.

YENİ ÜRÜNLER

Dünya genelinde birçok sivil ve resmi kullanıcının hayranlık duyduğu efsane silah üreticisi Sig SAUER sektöre yön vermeye devam ediyor.
Yeni nesil 9mm otomatik tabanca MPX, Push Rod sistemine sahip yarı otomatik keskin nişancı tüfeği Sig716 DMR ve Push Rod sistemine sahip Sig516 modelleri için tıklayın